قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار نابینایان / كتابنامه رشد کودکان استثنایی به تازگی منتشر شد.

كتابنامه رشد کودکان استثنایی به تازگی منتشر شد.

كتابنامه رشد کودکان استثنایی به تازگی منتشر شد.

این کتاب نامه ، مشخصات و چکیده ١٠١ کتاب مناسب آموزشی با موضوع آموزش و پرورش کودکان استثنایی است.

بنا بر گزارش گروه خبر كتابك دبیرخانه سامان بخشی کتاب های آموزشی، این کتاب نامه را برای نخستین بار منتشر کرده است. این دبیرخانه، کتابنامه رشد برای گروه های مختلف دبستان، راهنمایی و دبیرستان را تهیه می کند و این نخستین بار است که برای کودکان با نیازهای ویژه کتابنامه رشد تهیه می شود.
رضایی، از اعضای دبیرخانه سامان بخشی به کتاب های آموزشی به کتابک گفت که چندین کارشناس برنامه ریزی آموزشی همراه با آموزگاران این کتاب ها را برای جای گرفتن در کتابنامه برگزیده اند. این کتاب ها را ناشرانی که کتاب های کمک آموزشی تهیه می کنند، برای این دبیرخانه می فرستند. کتاب ها در آن جا بررسی می شوند و اگر مناسب دانسته شوند در کتابنامه جای می گیرند.
هماهنگ بودن محتوای کتاب ها با کتاب های درسی و برنامه آموزشی وزارت آموزش و پرورش و در نظر گرفتن ویژگی ها  و نیازهای گروه مخاطب، مهم ترین معیارها برای برگزیدن کتاب های مناسب هستند.
رضایی به کتابک گفت که این کتابنامه قرار است برای مدرسه های استثنایی، کتابخانه ها و مراکز مرتبط فرستاده شود. دبیرخانه سامان بخشی کتاب های آموزشی، از ١٠ سال پیش، به تهیه کتابنامه رشد می پردازد.

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

نمایندگان مجلس کلیات لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را مصوب کردند.

نمایندگان مجلس کلیات لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را مصوب کردند. نمایندگان در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *