قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار نابینایان / واگذاری 10 هزار واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در هفته دولت

واگذاری 10 هزار واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در هفته دولت

واگذاری 10 هزار واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در هفته دولت

بنابر گزارش خبرگزاری فارس معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی از واگذاری 10 هزار واحد مسکونی در طرح نهضت تامین مسکن معلولان و مددجویان بهزیستی در هفته دولت خبر داد.
حسین بدافشان با اشاره اینکه فاز سوم ثبت نام مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی در طرح نهضت تامین مسکن معلولان آغاز شده است اظهار داشت: در فاز سوم پیش بینی می‌شود حدود 70 هزار خانوار در این طرح ثبت نام کنند.
وی تصریح کرد: از ابتدای اجرای طرح نهضت تامین مسکن معلولان و مددجویان که در سال 89 آغاز شد پیش بینی می‌شد حدود 180 هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی فاقد مسکن باشند که با واگذاری 200 هزار واحد مسکونی، مددجو و معلول بدون مسکن نخواهیم داشت.
بدافشان خاطرنشان کرد: در سال گذشته نخستین فاز واگذاری مسکن به معلولان و مددجویان آغاز شد و 20 هزار واحد مسکونی تحویل شد که با برنامه ریزی صورت گرفته در هفته دولت نیز 10 هزار واحد مسکونی تحویل خواهد شد.
معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی کشور اضافه کرد: با تعاملی که بین خیرین، سازمان بهزیستی و وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفته است، تامین سهم آورده معلولان واجد الشرایط نیز تامین شده است و مشکلی در این بخش نیز وجود ندارد.
بدافشان خاطرنشان کرد: در صورتی که تمام شرایط فراهم شود تا پایان سال 93 و با توجه به اینکه زمان ساخت هر واحد مسکونی 20 ماه طول می‌کشد تا پایان سال 93 تمام 200 هزار واحد مسکونی به خانواده‌های متقاضی تحویل خواهد شد.

http://behzisti.ir/

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

نمایندگان مجلس کلیات لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را مصوب کردند.

نمایندگان مجلس کلیات لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را مصوب کردند. نمایندگان در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *