قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / گوناگون / اختصاص 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به مددجویان بهزیستی

اختصاص 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به مددجویان بهزیستی

اختصاص 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به مددجویان بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی کشور از اختصاص 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به مددجویان در سال جاری خبر داد و گفت: این اعتبار به زودی در استانهای کشور توزیع می شود.

بنابر گزارش وبسایت سازمان بهزیستی کشور همایون هاشمی در حاشیه سفر به مازندران در گفت و گو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری از اجرای طرح ملی آفتاب در استانها خبر داد.
وی با بیان اینکه در این طرح سختیهای مددجویان و معلولان را از نزدیک‌تر احساس می کنیم، گفت: رسیدگی به معلولان و توانمندی آنان برای ما مسئولان به عنوان خادمان این اقشار افتخار است.
هاشمی با بیان اینکه در دولت احمدی نژاد بارقه امیدی در دل مستضعفان ساری و جاری شده، ادامه داد: طرح آفتاب برگرفته از سفرهای استانی دولت نهم و دهم است تا نقطه و سطح تماس با جامعه هدف را نزدیک‌تر کنیم.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه با رفع مشکل مددجویان و معلولان حلاوت آن برای ما شیرینتر از خدمت است، بیان داشت: نخستین مددکاری اجتماعی ایجاد ارتباط رفتاری و کلامی است.
این مسئول با اشاره به اینکه به طور یقین مشکلات مددجویان و معلولان را خود و دیگران می دانند و از کسی هم مخفی نیست، خاطرنشان کرد: در طرح آفتاب شان و منزلت مددجویان برای مسئولان بهزیستی مهم است.
وی از اختصاص 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به مددجویان در سال جاری خبر داد و بیان داشت: این اعتبار به زودی در استانهای کشور توزیع می شود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور به اعزام 10 هزار مددجو به کربلای معلی و مشهد مقدس با اولویت زنان سرپرست خانوار در سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: در طرح ملی آفتاب چرخه به صورت علمی و کارشناسی است.
به گفته هاشمی در طرح ملی پرونده های مددجویان بازنگری و برای توانمندسازی آنان کمک‌های ویژه ای در نظر گرفته می شود.
این مسئول اذعان داشت: بیش از 25 خدمت در طرح ملی آفتاب بهزیستی مورد توجه است.
هاشمی با بیان اینکه در حال حاضر به بیش از سه میلیون نفر خدمات مستقیم و مستمر ارائه می کنیم، متذکر شد: بیش از 10 میلیون نفر نیز در حوزه پیشگیری از خدمات سازمان بهزیستی بهره مند هستند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به خدمات ارائه شده در حوزه توانمندسازی معیشتی و اقتصادی اذعان داشت: مسکن، اشتغال و همچنین افزایش مستمری به معلولان فصل جدیدی در بحث خدمات‌رسانی است، ضمن اینکه در کنار این فعالیتها، سازمان بهزیستی توجه ویژه ای به حوزه توانمندسازی فرهنگی و اجتماعی جامعه هدف دارد.

HTTP://BEHZISTI.IR/

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

برگذاری اولین دوره ی مسابقات لیگ گلبال داخل استان برای اولین بار در کشور

اولین دوره مسابقات گلبال آقایان در داخل استان به صورت لیگ برگذار شد. این مسابقات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *