قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار جامعه / جلسه صمیمانه و پربار هیئت مدیره جامعه با آقای دکتر صادقی مدیر کل سازمان بهزیستی استان

جلسه صمیمانه و پربار هیئت مدیره جامعه با آقای دکتر صادقی مدیر کل سازمان بهزیستی استان

جلسه صمیمانه و پربار هیئت مدیره جامعه با آقای دکتر صادقی مدیر کل سازمان بهزیستی استان

هیئت مدیره جامعه با حضور در دفتر مدیر کل سازمان بهزیستی استان آذربایجان شرقی، نشستی پربار و صمیمانه با جناب آقای دکتر صادقی برگزار کردند.

بنابر گزارش روابط عمومی جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی، هیئت مدیره جامعه به همراه تشکلهای ناشنوایان، روز یکشنبه مورخه 27 مرداد 1392 طی ملاقاتی با آقای دکتر صادقی، ضمن بیان مشکلات خود، پیشنهاداتی را در خصوص عملکرد آتی جامعه مطرح نمودند که با استقبال و حمایتهای مدیرکل سازمان مواجه گردید.

در این ملاقات جناب آقای هاشمی رئیس سازمان بهزیستی شهرستان تبریز و آقای احمدیان مدیر روابط عمومی سازمان بهزیستی استان نیز حضور داشتند.

در این جلسه آقای خلیل آبادگان مدیرعامل جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی به پاس زهمات و حمایتهای دکتر صادقی از تشکلهای معلولین بخصوص جامعه نابینایان، با اعطای لوح تقدیری از ایشان قدردانی به عمل آورد.

همچنین جناب آقای دکتر صادقی جامعه نابینایان را مورد محبت خود قرار داد و مقرر گردید:

1- سازمان بهزیستی و شخص جناب دکتر صادقی جامعه نابینایان را در برگزاری مراسم 18 مهر و 23 مهر به مناسبت روز جهانی عصای سفید پشتیبانی کامل نمایند.

2- طبقه دوم مجتمع ولی عصر به منظور برگزاری کارگاه های حرفه آموزی، تولیدی و اشتغال زایی در اختیار جامعه نابینایان و تشکلهای ناشنوایان قرار گیرد.

3- تشکیل ستادی از کلیه تشکلهای معلولین جهت برگزاری با شکوه 12 آذر (روز جهانی معلولین) با پشتیبانی سازمان بهزیستی استان.

روابط عمومی جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

مراسم بزرگ داشت روز معلولین و رونمایی از تلهلایت تلگرام ویژه نابینایان

روز بزرگ داشت جهانی معلولین امروز در ۱۶ آذر که مقارن شده بود با میلاد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *