قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار نابینایان / زندانی شدن یک نابینای بحرینی

زندانی شدن یک نابینای بحرینی

زندانی شدن یک نابینای بحرینی

به گزارش جام نیوز؛،
یک شهروند نابينای بحرینی به اتهام آتش زدن لاستيك و بستن خيابان ها در زندان به سر می برد.

«زينب عبدالعزيز» وكيل مدافع این زندانی بحريني گفت: يك شهروند نابينا به نام “علي سعد” به اتهام آتش زدن لاستيك و بستن خيابان ها در زندان است. اين در حالي است كه به علت نابينا بودن متهم، نسبت دادن چنين اتهاماتي به وي كاملا غير مقعول به نظر مي رسد.

اين وكيل بحريني در تويتر نوشت: آتش زدن لاستيك و بستن خيابان ها، يكي از اتهامات نسبت داده شده به علي سعد است. اين در حالي است كه هيچ كس درباره ناتواني وي برای دست زدن به اين اقدامات ترديدي ندارد.

زينب عبدالعزيز خاطرنشان كرد: از اواسط ماه مي گذشته، اين شهروند نابينا به دليل نسبت دادن اتهاماتي در زندان است، كه جز اعترافات گرفته شده تحت شكنجه هيچ دليلي درباره آنها وجود ندارد.

اين در حالي است كه ارتكاب چنين اقداماتي توسط وي از نظر عقلي محال است.

وي تصريح كرد: اين زنداني نابينا، حتي در داخل زندان با كمك هم بندي هايش رفت و آمد مي كند و مدت طولاني براي بازجويي در زندان بوده و از وي تحت شكنجه اعتراف گرفته شده است.

زينب عبدالعزيز، وكيل مدافع بحريني در پايان خاطرنشان كرد: هيچ توجيهي براي نگهداري اين شهروند نابينا در زندان پس از انجام بازجويي وجود ندارد.

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

نمایندگان مجلس کلیات لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را مصوب کردند.

نمایندگان مجلس کلیات لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را مصوب کردند. نمایندگان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *