قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار جامعه / 21 تا 25 دیماه حضور تب سفید تنها گروه نمایش نابینایان در جشنواره سراسری تئاتر معلولان

21 تا 25 دیماه حضور تب سفید تنها گروه نمایش نابینایان در جشنواره سراسری تئاتر معلولان

21 تا 25 دیماه حضور تب سفید تنها گروه نمایش نابینایان در جشنواره سراسری تئاتر معلولان

21 تا 25 دیماه تب سفید در جشنواره سراسری معلولان شرکت خواهد کرد.

بنابر گزارش روابط عمومی جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی، گروه نمایش جامعه نابینایان استان با عنوان تب سفید در جشنواره سراسری تئاتر معلولان شرکت خواهد کرد.

این جشنواره با حضور 22 نمایش برتر که از جشنواره های منطقه ای برگزیده شده اند، برگزار خواهد شد.

نمایش تب سفید نیز به کارگردانی بهزاد قاری حقیقت با 4 بازیگر نابینا و کم بینا و 3 بازیگر بینا در این جشنواره حضوری پررنگ خواهد داشت.

نمایش تب سفید برای اولین بار در جشنواره منطقه ای شمال غرب کشور شرکت کرد که موفق گردید تنها گروه نابینایان باشد که مجوز حضور در جشنواره سراسری را کسب نموده است.

این جشنواره که از 21 تا 25 دیماه ادامه خواهد داشت، با داوری استاد عزت الله انتظامی، مهدی هاشمی، پریوش نظریه، رویا تیموریان و قطب الدین صادقی، نمایشهای برتر را به جشنواره تئاتر فجر و همچنین جشنواره بین المللی معرفی خواهند کرد.

بازیگران نمایش تب سفید عبارتند از:
آقایان ابراهیم محمدنژاد با نقش نابینای اول، سیدعلی بابایی فرشباف در نقش نابینای دوم، رضا حیدری با نقش نابینای سوم، یوسف بایکانی در نقش کم بینای اول، کریم عباسی با نقش کم بینای دوم، بهزاد قاری حقیقت با نقش دزد و علیرضا صالحنیا با نقش گدا. همچنین خانم اعظم چراغی زهمت نورپردازی و افکتوری این نمایش را بر عهده دارد.

جامعه نابینایان استان برای گروه تب سفید آرزوی موفقیت در این جشنواره و همچنین انشاءالله در مرحله بین المللی و تئاتر فجر دارد.

روابط عمومی جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

افراد دارای معلولیت از این پس در تمام مقاطع تحصیلی می‌توانند رایگان درس بخوانند.

افراد دارای معلولیت از این پس در تمام مقاطع تحصیلی می‌توانند رایگان درس بخوانند. رادیو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *