قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار جامعه / حضور جامعه نابینایان در مدارس شهر تبریز

حضور جامعه نابینایان در مدارس شهر تبریز

حضور جامعه نابینایان در مدارس شهر تبریز

15 اکتبر روز جهانی عصای سفید (روز جهانی نابینایان) گرامی باد.

بنابر گزارش روابط عمومی جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی، به مناسبت 23 مهر روز جهانی عصای سفید اعضای جامعه نابینایان برای فرهنگ سازی و نیز آشنایی دانش آموزان با افراد نابینا اقدام به حضور در مدارس متوسطه شهر تبریز نموده است.

امروزه کلیه متخصصین علوم انسانی اثبات کرده اند که برای اصلاح جامعه و همچنین برای پرورش افکار نوع و بدیع، می بایست از مدارس و حتی سنین پایین تر و قبل از مدرسه شروع به اصلاح و تربیت جامعه نمود.
لذا از این رو جامعه نابینایان با هماهنگی و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان، با حضور در مدارس شهر تبریز، گامی بزرگ در این عرصه برداشته است.

در این حضور اعضای جامعه نابینایان نه برای تبلیغ خود و تشکیلات خود بلکه برای آشنا ساختن دانش آموزان با افراد نابینا و مشکلات و توانمندی های آنان، تلاش مینمایند.
در این ملاقاتها کوشش میشود دانش آموزان امروز و مسئولان فردا بدانند افرادی با مشکلات بینایی در جامعه زندگی میکنند که محدودیتها، نیازها و توانایی های بخصوص دارند و میبایست به آنها توجه نمود.

همچنین در این دیدارها با طرح سوالاتی در باره نابینایان به تعدادی از دانش آموزان جوایزی اعطا گردید.

روابط عمومی جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

افراد دارای معلولیت از این پس در تمام مقاطع تحصیلی می‌توانند رایگان درس بخوانند.

افراد دارای معلولیت از این پس در تمام مقاطع تحصیلی می‌توانند رایگان درس بخوانند. رادیو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *