قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار جامعه / برگزاری باشکوه مراسم گرامی داشت روز جهانی نابینایان

برگزاری باشکوه مراسم گرامی داشت روز جهانی نابینایان

برگزاری باشکوه مراسم گرامی داشت روز جهانی نابینایان

روز جهانی عصای سفید چهارشنبه ۲۳ مهر به همت سازمان بهزیستی و با همکاری جامعه نابینایان استان و موسسه بصیر و با حضور جمع کثیری از نابینایان و خانواده هایشان برگزار گردید.

بنابر گزارش روابط عمومی جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی، این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله قرآن مجید توسط استاد ارزشمند نابینا آقای مهدیزاده آغاز گردید. بعد از سرود ملی، جناب آقای ارشدزاده مدیر کل سازمان بهزیستی استان ایراد سخنرانی فرمودند. ایشان با گزارشی از عملکرد سازمان بهزیستی و همچنین گزارشی از فعالیتهای جامعه نابینایان و موسسه بصیر، به سخنان خود پایان داده و بعد از ایشان جناب آقای قره سیدی رئیس مجمع نمایندگان استان، سخنانی در باب تلاش مجلس برای تصویب قوانین کاربردی برای معلولان بویژه نابینایان، ارائه نمودند.

در ادامه برنامه های مفرح دیگری برای سلایق مختلف تدارک دیده شده بود تا فضایی شاد و بشاش برای نابینایان و خانواده هایشان ایجاد گردد.
از جمله گروه همخوانی و مدیحه سرایی نابینایان سراج، شعر خوانی استاد نابینا آقای محمدتقی سیری، گروه موسیقی موسسه بصیر، گروه موسیقی ثدا و سیما با خوانندگی آقای نظری، گروه نمایش آقای ناصر هاشمی و همکاران، برنامه تقلید صدای آقای فرشباف و . . .

در فواصل مختلف برنامه، جوایزی به مزدوجین یک سال اخیر، قهرمانان ورزشی و هیئت مدیره های دو تشکل اعطا گردید.

همچنین جناب آقای هاشمی بعد از اجرای نمایش، با هدیه ای از زهمات آقای امیرانلوی، یکی از اعضای هیئت مدیره جامعه نابینایان که در برگزاری این مراسم نقش بسزایی داشتند، قدردانی نمودند.

در پایان مراسم نیز به ۲۳ نفر از حضار به قید قرعه جوایزی تقدیم گردید.

روابط عمومی جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

افراد دارای معلولیت از این پس در تمام مقاطع تحصیلی می‌توانند رایگان درس بخوانند.

افراد دارای معلولیت از این پس در تمام مقاطع تحصیلی می‌توانند رایگان درس بخوانند. رادیو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *