قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار جامعه / برگذاری مراسم یادبود به مناسبت درگذشت دوستان نابینا توسط جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی

برگذاری مراسم یادبود به مناسبت درگذشت دوستان نابینا توسط جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست
رفیقان را جدا کردن هنر نیست
رفیقان قلب انسانند خدایا
بدون قلب چگونه می توان زیست؟

همیشه شنیدن و یادآوری از دست دادن دوستان و رفیقان صمیمی, مهربان و باوفا دردی سنگین را در دل انسان تازه میکند که درمانش بسیار سخت میباشد چرا که بودن لحظات به یاد ماندنی و لذتبخش با آن عزیزان همواره در خاطر ماست.
همانگونه که مستحضر هستید در سال ۹۴ تنی چند از دوستان نابینا, شادروان اکبری, شادروان بزازی, شادروان ظرفساز و شادروان ساعدی به دیار باقی پیوسته و جمع صمیمی ما را ترک کردند.
لذا به اطلاع عموم نابینایان عزیز و خانواده ی محترمشان میرساند, جامعه نابینایان استان آذربایجان شرقی در نظر دارد به مناسبت درگذشت این دوستان عزیز که خلء نبودشان در بینمان همیشه احساس خواهد شد مراسم یادبودی برگزار نماید.
این مراسم در روز دوشنبه مورخه ی ۲/۹/۱۳۹۴ در مسجد کدخداباشی به نشانی تبریز خیابان امام خمینی )ره( نرسیده به میدان ساعت خیابان مقصودیه از ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ منعقد میگردد.
حضور شما عزیزان موجبات شادی روح درگذشتگان یاد شده و تسلی دل داغ دیده ی بازماندگانشان خواهد شد.

درباره ی admin

گر خواهی که جهان بر کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد این آیدی متعلق به مدیر سایت می باشد. ... بنده از اوایل دی 1396 مدیریت رو به عهده گرفتم. تا جایی که بتوانم پاسخ گوی سوالات و کامنت های با ارزش شما خواهم بود.. و شما می توانید از بخش ارتباط با ما نیز هر سوال یا پیشنهادی داشتید رو مطرح بکنید.

مطلب پیشنهادی

احکام شرعی سحر و جادو

ما قصد داریم در این مقاله کوتاه احکام شرعی سحر و جادو رو بررسی بکنیم. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *